توافق نامه مدیریت سایت و کاربران

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت بلک کوئینت را دارند، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند. عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است . تخلف کاربر از هریک از تعهدات موضوع این قرارداد درصورت تشخیص مدیریت و تیم فنی و تیم پشتیبانی منجر به مسدودی کاربر می باشد و کاربر حق اعتراض نداشته و حق شکایت قضایی برای مدیر وبسایت باقی میماند.


1.کاربران سایت حق دانلود فیلم ها یا نشر انها و سایر محتویات سایت را ندارند
2.کپی برداری از طراحی و قالب سایت ممنوع است.
3.اسکرین شات از اطلاعات سایت و کپی گرفتن از اطلاعات سایت درصورت نشر ان ممنوع است
4.کاربر حق ندارد حساب کاری خود را در اختیار دیگران بگذراد
5.هرگونه رونوشت و کپی از مطالب جهت انتشار ممنوع است.
6. هرگونه سعی در ایجاد اختلاف در وبسایت مانند حملات سایبری به هرنوع از قبیل DDOS و ... قابل پیگیری است.
7.منابع رسمی صرفا از طریق سایت BlockQuaint.com و سایر منابعی که توسط سایت معرفی میشود معتبر می باشد . درغیر اینصورت اظهارات ، فروش و بسته های اموزشی و محتوایی در سایر سایت ها که به نام مجموعه بلک کوئینت ارائه میشود مورد تایید نمی باشد و قابل پیگیری است.
8.منظور از پشتیبانی : صرفا جهت تبیین و پاسخ به سوالات آموزشی مرتبط با مطالب ارائه شده در دوره در مدت زمان تعیین شده می باشد. محتوای ارائه شده، صرفا جنبه اموزشی داشته و جنبه سیگنال ندارد و هرگونه اعمال و پیاده سازی این اموزش ها در صورتی که منجر به زیان یا خسارت به کابر شود مسئولیتی برعهده تیم فنی ، پشتیبانی و مدیران وبسایت نیست. همچنین در صورت ارایه تحلیل یا سیگنال پیشنهادی در هر یک از قسمت های سایت یا دوره های آموزشی مسئولیت بررسی و استفاده از آن بر عهده کاربر میباشد.
9.درصورتی که به هردلیل از قبیل مشکل در سرور یا حملات سایبری ، سایت از کار بیفتد یا محتوای سایت از بین برود حق استفاده شما کماکان محفوظ میماند و تیم فنی سایت به سرعت سایت را بازیابی و محتوا را بارگزاری میکنند.
10.مدت زمان پشتیبانی از زمان اعلامی شروع شده و صرفا محدود به زمان اعلامی ست و هیچ عذری جهت تمدید ان به جهت عدم استفاده ی کاربر پذیرفته نیست . مگر به صلاحدید مدیریت سایت
11.اگر نیاز به ، به روز شدن و تغییر اطلاعات کاربری باشد کاربر موظف به تکمیل اطلاعات خواسته شده می باشد.
12.مسئولیت صحت اطلاعات ارائه شده توسط کاربر برعهده کاربر بوده و درصورت وجود ارائه هرگونه اطلاعات کذب یا خلاف واقع مسئولیت قضایی برعهده ی وی میباشد.
13.هرگونه توهین ، تهدید ، تهمت و سایر گفتارهای محرمانه علیه پشتییان و سایر اعضای تیم اموزشی ممنوع و قابل پیگیری است.
14.اگر قوانین کشوری یا جهانی منجر به نسخ شدن یا بی استفاده ماندن محتویات اموزشی گردد هیچ مسئولیتی برعهده مدیریت وبسایت نیست.
15. کاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را از دست می‌دهد
16.مدیریت هرزمان میتواند به صلاحدید تمام یا بخشی از قوانین را تغییر دهد و درصورت اعمال به اطلاع کاربر میرسدو کاربر موظف به رعایت ان است . قبول قوانین اولیه به منزل قبول تمامی تغییرات بعدی درقوانین میباشد.
17.دوره های آموزشی درج شده با هدف آموزش بازارهای مالی و آموزش تحلیل آن بازار است و مسئولیت و هرگونه ریسک فعالیت در آن به عهده شخص است.
18.خرید و فروش و نگهداری ارزهای دیجیتال بر اساس قوانین مصوب هر کشور می باشد.
19.مسئولیت وبسایت صرفا در حدود متن این قوانین می باشد و خارج این توافق مسئولیتی برعهده مدیر وبسایت نیست.
20.تمامی محتوای سایت صرفا مربوط به آموزش و تحلیل بازارهای مالی می باشد و خرید و فروش ارزهای دیجیتال توسط کاربران بر اساس قوانین مصوب هر کشور می بایست انجام شود و این سایت و مجموعه آموزشی بلک کوئینت مسئولیتی در قبال تغییرقوانین کشور ها یا عدم التزام کاربران به قوانین مصوب ندارد.
21. متعهد می شوم که درصورت نیاز به احراز هویت در سایت، مدارک واقعی مربوط به خود را بارگذاری کنم.
22. صرف عضویت در سایت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به هیچ وجه پذیرفته نیست.
23. کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.
24. تنها اشخاص حقیقی حق عضویت در سایت را دارند.کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.
25. عضویت در سایت شرکت رایگان است.
26. به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و شرکت هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد.
27. کاربر، مسئول حفظ و نگهداری تمام تلفن‌ها، سخت‌افزار کامپیوتر و سایر ابزار ضروری برای دسترسی و استفاده از این سایت و تمام هزینه‌های مرتبط به آن است و شرکت تخفیف داره مسئول صدمات ناشی از ابزار کاربر نمی‌باشد
28. افراد بالای 18 سال تمام حقوق عضویت و انجام معامله (خرید) را در سایت شرکت دارند.
29. عضویت برای افراد بین 15 تا 18 سال با اجازه ولی و یا قیم امکان‌پذیر و معتبر است. افراد زیر 15سال، حق عضویت در تخفیف داره را ندارند.
30. رعایت حکم این ماده و صحت و سقم ارائه اطلاعات بر عهده مشتری (عضو) بوده و شرکت هیچ‌گونه مسئولیتی در این خصوص ندارد.
31. کاربر عضو، پس از عضویت و اخذ رمز و کلمه عبور، حق خرید از سایت را دارد.
32. منظور تعمیرات دوره‌ای این سایت به‌طور موقت غیرقابل دسترس می‌شود و کاربران حق اعتراض ندارند.
33. شرکت این حق را داشته که در هر زمان کلیه فعالیت‌های سایت را متوقف نموده و با پرداخت باقی مانده حساب اعضا کلیه فرآیندهای سایت و فعالیت‌های مربوطه را به‌طور دائمی متوقف نماید و کاربر عضو حق هیچگونه اعتراضی نسبت به این امر را ندارد
34. شرکت از کلیه اطلاعات کاربران عضو اعم از اطلاعات دریافتی و ارسالی، (Backup) تهیه نموده و از آن نگهداری می‌کند تا در صورت بروز هرگونه خطری برای یک نسخه، نسخه دیگر مصون بماند.